Web Tasarımı

Web Tasarımı

Adana ‘ da Web Tasarımı ile ilgili bilgileri bu sayfada derleyeceğiz. Bu sayede sadece Adana ‘ da web sitesinin yeterli olup olmadığını , iyi bir web sitesinin nasıl olması gerektiğini, güncellenmeyen web sitesinin neden ölü yatırım ve zaman kaybı olduğunu , iyi düzenlenmiş ve yönetilne bir sosyal medyanın neden web sitesinden daha etkili olduğunu ve web sitesinin kurumsal kimliğe etkisini anlatacağız.

Bugün bir web siteniz olabilir. Tescil etmek istediğiniz domaini – sitenizin ismi olmasını istediğiniz marka yada şirket isminizi söyleyin. 15 dakika içinde tescil edelim. Mail adresinizi açalım. 30 dakika içinde adınız@şirketiniz.com adresinden mail göndermeye ve ürünlerinizi \hizmetlerinizi sitenize eklemeye başlayın. Dilerseniz ekleme ve güncellemeleri bizde yapabiliriz.

 

İyi bir web sitesi

Elektronik Ticaret

Zamanı Doğru Okumak

Web Sitesi maliyetleri

Web sitesinin en görünür maliyetleri isim tescili – domain ve barındırma – hosting hizmetidir. En görünür olmasına rağmen en ucuz kısmı da bunlardır. Bunlara ek olarak asıl önemli olan kısmı tasarım – güncelleme- ve analizdir. Kabaca günlük 3 tl ye web siteniz olacağını düşünebilirsiniz.

Tasarım ve güncelleme çalıştığınız kişi ve kuruma göre fiyatlanır .Söz gelimi komşunun oğlu veya bilgisayarda biraz anlayan yeğeniniz size bedava site kuracağı gibi hemen hemen her internet kafede ucuza site kurabilir.  Burada önemli olan sitenizin arama motolarında , mesela google da çıkıp çıkmayacağı ve sizden hizmet  yada ürün alacak olan profosyonellerin karşısına ne şekilde çıkacağınızdır.

Arama motorlarında çıkmak sitenizin işlevselliği için çok önemlidir. Çünkü kimse görmüyorsa siteniz olmasının bir anlamı olmaz. Aynı şekilde doğru anahtar kelimelerle optimize edilmediyse siteniz gerçek hedef kitlenize de ulaşmaz.

Bir çok konuda olduğu gibi bu konuda da maliyet \performans \kalite oranları doğrudur. Ve siz internete ve markanıza ne kadar ( akıllıca ) yatırım yaparsanız karşılığını o oranda alırsınız .

Sosyal medya ve Web sitesi ilişkisi

Kurumsal kimlik ve web sitesi ilişkisi

Aydemirnet.com