Hakkımızda

2003 TE WEB TASARIMI İLE BAŞLAYAN SANAYİ TECRÜBEMİZ MÜŞTERİ GRUBUMUZUN SANAYİCİLERDEN OLUŞMASI SEBEBİ İLE ÇEVRECİ TEKNOLOJİLER , GERİ DÖNÜŞÜM , YEŞİL ENERJİ İLE İLGİLİ KONULARA ODAKLANIP UZMANLAŞMAMIZI VE ULUSLARARASI ALANDA TANINAN MARKALAR OLUŞTURMAMIZI SAĞLAMIŞTIR.

TARTIM SİSTEMLERİ OTOMASYON SİSTEMLERİ MOBİL TAHIL TARTIM ÇÖZÜMLERİ TIR KANTARLARI VASITA BASKÜLLERİ CANLI HAYVAN BASKÜLLERİNİ ÇÖZÜM ORTAĞIMIZLA BİRLİKTE ADANA ORTA ÖLÇEKLİ SANAYİ SİTESİNDE ÜRETİYORUZ. YAKIN ZAMANDAKİ AMACIMIZ BAŞTA YAKIN BÖLGE ÜLKELERİ OLMAK ÜZERE ÜRÜNLERİMİZİN TANINIRLILIĞINI ARTTIRMAKTIR.

BAŞLIKLAR HALİNDE ÖZETLEYEBİLECEĞİMİZ ÜRÜN VE HİZMET GAMIMIZIN SON HALKASI KONTEYNER EV İMALATIDIR. ÇEVRECİ VE ÇAĞDAŞ BİR FORMDA UYGULADIĞIMIZ BU PROJELERDE KULLANDIĞIMIZ KONTEYNER LAR GERİ DÖNÜŞTÜRÜLEREK HEM ÇEVRECİ BİR YAKLAŞIM HEMDE DOĞA DOSTU ÇÖZÜMLER SUNDUĞUMUZ BİR UYGULAMADIR.

m

TÜM BUNLARIN YANISIRA İMALATÇI VE İHRACATÇI ÜRETİCİLERİMİZ İÇİN PAZAR ARAŞTIRMASI ULUSLARARASI PAZARLAMA DIŞ TİCARET DANIŞMANLIĞI YAPMAKTA , KURUMLARA UZUN YILLAR SÜRECEK SAĞLAM BAĞLANTILAR KURMAKTA YARDIMCI OLUYORUZ. SOSYAL MEDYANIN ÖN PLANA ÇIKTIĞI SON YILLARDA OLMAZSA OLMAZ WEB TASARIMI DESTEĞİ KURULUŞLAR ADINA FUARLARA KATILMA , BİREBİR GÖRÜŞMELER YAPMA , İSTENEN ÜLKE VE PAZARLARDA ARAŞTIRMA YAPMAK VERDİĞİMİZ HİZMETLER ARASINDA ÜLKE EKONOMİSİNE EN FAYDALI BULDUĞUMUZ VE GURUR DUYDUĞUMUZ BİR FAALİYETİMİZDİR.

AYRICA DIŞ TİCARETLER HERHANGİ BİR İLGİSİ OLMAYAN YEREL FİRMALAR İÇİNDE TANITICI FAALİYET KOSGEB İPARD AVRUPA BİRLİĞİ FONLARI İÇİN PROJE GELİŞTİRME FAALİYETLERİNDE DE BULUNMAKTAYIZ.

BUNUN DIŞINDA ÜRETİM YAPMAYIP SERVİS \HİZMET SEKTÖRÜNDE BULUNAN FİRMALAR DA STRATEJİK İŞ GELİŞTİRME , İŞ PLANI YAPMA , KAPASİTE ARTTIRMA ,HEDEF MÜŞTERİ BELİRLEME VE PLANLAMA HİZMETLERİMİZDEN DE FAYDALANABİLİRLER.

TÜM KONULAR İÇİN SAYFALARDA AÇIKLAYICI BİLGİLER BULUNMAKTADIR. SORU GÖRÜŞ ÖNERİ VE TALEPLERİNİZİ İÇİN 7 GÜN 24 SAAT İLETİŞİM KURMAKTAN ÇEKİNMEYİNİZ. SİZE YARDIMCI OLMAKTAN MUTLULUK DUYACAĞIMIZ BELİRTİR SAĞLIKLI VE BOL KAZANÇLI GÜNLER DİLERİZ.

NEZİH BURAK AYDEMİR